• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Salina Bay ★★★★, Porto Vecchio

Francie, Korsika, Porto Vecchio

Ubytování ve Francii, Porto Vecchio
Číslo objektu: FR9210.101.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.938,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (1 x 160 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, kuchyňský ostrov). Sprcha/WC. Klimatizace. Velká terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Výhled na hory a do zahrady. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování ve Francii, Porto Vecchio

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná rezidence 'Salina Bay', 4-podlažní, rok výstavby 2012. 160 byty v rezidenci. Mimo obec, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 6 km od moře, 6 km plaz. Společné: park 4 ha (oplocený), udržovaná zahrada s trávníkem a stromy, bazén (600 m2, 01.05.-01.10.). Domek u bazénu s sprchou a WC, Boccia (Pétanque), dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V rekreačním zařízení: recepce, fitness, výtah, prádelna, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod, supermarket 100 m, restaurace, pekárna 200 m, centrum dostupné pěšky během 10 min. Trajekt 'à la Marina de Porto-Vecchio' 500 m, písečná pláž 6 km. Marina 200 m. Atrakce v blízkosti: La magnifique plage de Palombaggia, La Baie de Santa Giulia, La presqu'île de Benedettu, Les Iles Lavezzi, Bonifacio 29 km, Aéroport de Figari 22 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra). Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Hlídaná rezidence. Rezidence s elektricky ovládanou branou. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Porto Vecchio:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Staré město s 12'000 obyvatel, na jihovýchodě ostrova, 50 km od Solenzara, 25 km od Bonifacio. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino, pamětihodnosti. 'Les Citadelles' důkaz pohnuté minulosti a důležitá role, kterou toto město kdysi hrálo.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, 3 km od obce. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, rafting. Golfové hřiště 18 jamek, Sperone 28 km. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme