• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Maisons du Soleil ★★, Port Leucate

Francie, Hérault-Aude, Port Leucate

Ubytování ve Francii, Port Leucate
Číslo objektu: FR6650.560.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.516,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm). Terasa 11 m2, severní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Port Leucate

Informace o domě (rezidenci)

Řadový dům 'Les Maisons du Soleil'. 400 m od moře. V rekreačním zařízení: parkovací místo. Obchodní centrum, restaurace 700 m. Atrakce v blízkosti: Réserve Africaine de Sigean 35 km, Aqualand. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Port Leucate:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Port-Leucate leží na hranici oblasti Aude a východních Pyrenejí. Dlouhé písčité pláže na Středozemním moři. V blízkosti rybník Leucate, který je splavnými kanály spojen s mořem (otevřené od 15. 03. do 15. 09.). Rušné letovisko přímo u moře, 30 km od Perpignan, 45 km od Narbonne. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Sportovní přístav. Tenis. Minigolf. Cyklistické cesty. Zábavní park. Nudistická pláž 6 km. Port-Leucate je dobrý výchozí bod pro prozkoumání vnitrozemí s bohatým přírodním a historickým dědictvím.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme