• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Voiliers ★, Port Grimaud

Francie, Azurové pobřeží, Port Grimaud

Ubytování ve Francii, Port Grimaud
Číslo objektu: FR8452.25.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.473,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 38 m2 v 1. patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC. Balkon 8 m2. Zahradní nábytek. Výhled na kanál. Parkování č. 251. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Port Grimaud

Informace o domě (rezidenci)

Port Grimaud: Pro Port Grimaud je nutná dopravní viněta, která opravňuje i k parkování. K dostání je v místě. Bytový dům 'Les Voiliers'. Klidná, slunná poloha, 300 m od moře. Obchod 1 km, obchodní centrum 2.5 km, restaurace 400 m, bar 100 m, písečná pláž 300 m. Tenis 500 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Port Grimaud:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

*Kouzelné malé město na laguně se svými 12 km dlouhými zahradami a rybářskými domy, které vroubí nábřeží - úspěšný výsledek ambiciózního projektu architekta Francois Spoéry v současné architektuře proslulé, bez automobilového provozu město přímo u moře, 64 km východně od Toulon, 111 km západně od Nice, 149 km východně od Marseille. V obci: potraviny, pekařství, boutique, restaurace. Město sestává z vlastního centra, 'Port Grimaud I' a 'Grand Canalem' se táhnoucím 'Port Grimaud II'. 'Port Grimaud I je v sezóně dosažitelný 1,2 km dlouhou silnicí nebo trajektem (několik minut).

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Aquapark 'Aqualand - Ste Maxime', 10 km. Sportovní přístav. Škola plachtění, vodní lyžování. Tenis (2 km), golfové hřiště 18 jamek, Domaine de Beauvallon 5 km. Minigolf 3 km. Rajtování, Grimaud 4 km. Půjčovna kol. Zábavní park 'Azur Park' 5 km. Zákaz veškerého provozu uvnitř města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme