• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Gambetta ★★, Pornic

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Pornic

Ubytování ve Francii, Pornic
Číslo objektu: FR2540.241.1

Ubytování pro 9 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 24.403,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích, pěkné a útulné zařízení: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (140 cm), stereo přehrávač. 1x pokoj, 1x lůžko (90 cm). Vstup na zahradu. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Vstup na zahradu. Sprcha/WC. V horním patře: velký obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka. Pozor prosím: TV jen FR. V přízemí je ložnice s manželskou postelí, která je přístupná pouze z ložnice s postelí 90 cm. Výhled na moře je pouze z místnosti v horním patře.
Ubytování ve Francii, Pornic

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní vila 'Gambetta', 2-podlažní, přistavěný. Ve čtvrti Gourmalon, 100 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) trávníkem a stromy. Zahradní nábytek, gril (houpačka), parkovací místo (3 x) na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 1.1 km, restaurace 400 m, nádraží 'Pornic' 1.4 km, písečná pláž, termální bazén 400 m, zátoka ke koupání 100 m. Golfové hřiště (18 jamek) 3.4 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Pornic:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé, známé letovisko s 12'500 obyvatel, 51 km západně od Nantes, 40 km jižně od La Baule. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Nádraží Pornic s výlučně letním provozem. Pozoruhodné: vinice, solivary, chov ústřic. 3 oblastní trhy po 4 dny v týdnu, pro oblast typické obchody, gastronomické restaurace. Rybářskému přístavu dominuje zámek Barbe Bleue (Gilles de Retz).

informace pro letní ubytování

Pláž. Písečná pláž, 50 m od obce. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Plachtění, škola plachtění, kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Zábavní park 'Safari Parc'. Výlety na člunech. 14 km dlouhá pěšina podél divokého pobřeží. Karting.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme