• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Septfonts ★★, Périgueux

Francie, Dordogne-Lot&Garonne, Périgueux

Ubytování ve Francii, Périgueux
Číslo objektu: FR3900.102.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.414,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích, jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2, TV-satelit. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Sprcha. Terasa 50 m2, krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. Stropy na WC jsou zkosené a vstup po 1 schodku.
Ubytování ve Francii, Périgueux

Informace o domě (rezidenci)

Cornille 5 km od Perigueux: Chalupa 'Septfonts', 2-podlažní. Společné: zahrada (oplocená). Dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 15 ha, přírodní zahrada 300 m2. Ping-pong. Transfer z letiště. Parkovací místo (3 x, kryté). Obchod 3 km, restaurace 3 km. Golfové hřiště 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Část domu je sice neobydlena, ale přesto je rezervována pro majitele. Dům se nachází na okraji výjezdní silnice D8 (Sorges/Periguex).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Périgueux:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Périgueux postavené v úrodném údolí ostrova staré město, v centru regionu, 35 km od Thenon, 70 km od Brive, 120 km od Bordeaux. V obci: obchody, potraviny, restaurace. Historie Périgueux se vyznačuje městskou strukturou a různými kostelními kupolemi poznamenanými čtvrtěmi. Na jedné straně Cité s kostelem Saint-Etienne-de-la-Cité a na druhé straně Puy-St-Front s v byzantském stylu postavené katedrály Saint-Front s několika malými zvonicemi. Gastronomické speciality: lanýži a husí játra.

informace pro letní ubytování

Jezero. Bazén. Kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme