• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Jean Jaurès 1 ★★★, Paříž/Puteaux-La Défense

Francie, Ile-de-France, Paříž/Puteaux-La Défense

Ubytování ve Francii, Paříž/Puteaux-La Défense
Číslo objektu: FR1044.17.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.684,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka), DVD a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Boiler (200 l). Výhled na řeku. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 68 (kryté, 2 auta). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování ve Francii, Paříž/Puteaux-La Défense

Informace o domě (rezidenci)

Puteaux (La Défense) 1 km od Paris: Vícegenerační dům 'Jean Jaurès 1', 12-podlažní, rok výstavby 1982. Ve čtvrti La Défense, na hlavní ulici. V rekreačním zařízení: výtah. Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Garáž. Potraviny, pekárna, kavárna 50 m, autobusová zastávka 100 m, metro 'Esplanade de la Défense' 300 m. Atrakce v blízkosti: Quai de Seine / Ile de Puteaux, Centre Commerciale les Quatres Temps, La Grande Arche de La Défense. Pozor prosím: auto doporučeno. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Paris 8.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Paříž/Puteaux-La Défense:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Paříž je po celém světě známá pro spoustu krásných památek, jako jsou věže, kostely, paláce, vítězné oblouky, mosty a fontány. Všechny tyto stavby vypovídají o 2000 let staré historii města. Většina památek v Paříži je otevřena o víkendu a uzavřena pouze jeden den v týdnu a některé svátky. Většina z nich zůstává jednou týdně otevřena i ve večerních hodinách. Neomezené možnosti dopravy: 'Vélib' (půjčovna kol), Okigo (půjčovna aut), tramvaje a metro. Upozornění: Pro většinu bytů Interhome v Paříži se předání klíčů uskutečňuje v kanceláři Interhome v Paříži (v blízkosti stanice metra Miromesnil). Prosíme, poraďte se případně ve své místní pobočce. Dodatečné služby Interhome Paříž: pozdější odjezd (check-out): EUR 50,00, dřívější příjezd (check-in): EUR 50,00, zanechání klíčů v apartmánech při odjezdu: EUR 30,00, permanentka do muzeí na 2 dny: EUR 40,00, přeprava z/na letiště: EUR 110,00 (Roissy/Orly). Workshopy k přípravě 'Foie Gras' na vyžádání. Mondénní, proslulé, rušné město.

informace pro letní ubytování

Zábavní park 'Euro Disney' 30 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme