• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Montparnasse St germain ★★★, Paříž/7

Francie, Ile-de-France, Paříž/7

Ubytování ve Francii, Paříž/7
Číslo objektu: FR1007.100.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 54.018,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 30 do 40 m2, úplně renovovaný, velmi komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka (140 cm), TV a DVD. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. K dispozici: pračka, sušička, vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN).
Ubytování ve Francii, Paříž/7

Informace o domě (rezidenci)

Paris 7: Pěkný bytový dům 'Montparnasse St germain', 5-podlažní. V domě: klimatizace. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, restaurace 50 m. Pozor prosím: bez výtahu. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pozor prosím: rezidence má více podobných apartmánů v různých budovách. Prosím kontaktujte držitele klíčů 14 dní před příjezdem ohledně přesné adresy. Apartmány se nachází v oblasti Montparnasse/St Germain a jsou umístěny buď v ulici Rue d'Odessa nebo Rue de Varenne. Fotografie jsou pouze příkladové.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Paříž/7:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Paříž je po celém světě známá pro spoustu krásných památek, jako jsou věže, kostely, paláce, vítězné oblouky, mosty a fontány. Všechny tyto stavby vypovídají o 2000 let staré historii města. Většina památek v Paříži je otevřena o víkendu a uzavřena pouze jeden den v týdnu a některé svátky. Většina z nich zůstává jednou týdně otevřena i ve večerních hodinách. Neomezené možnosti dopravy: 'Vélib' (půjčovna kol), Okigo (půjčovna aut), tramvaje a metro. Upozornění: Pro většinu bytů Interhome v Paříži se předání klíčů uskutečňuje v kanceláři Interhome v Paříži (v blízkosti stanice metra Miromesnil). Prosíme, poraďte se případně ve své místní pobočce. Dodatečné služby Interhome Paříž: pozdější odjezd (check-out): EUR 50,00, dřívější příjezd (check-in): EUR 50,00, zanechání klíčů v apartmánech při odjezdu: EUR 30,00, permanentka do muzeí na 2 dny: EUR 40,00, přeprava z/na letiště: EUR 110,00 (Roissy/Orly). Workshopy k přípravě 'Foie Gras' na vyžádání. Mondénní, proslulé, rušné město.

informace pro letní ubytování

Zábavní park 'Euro Disney' 30 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme