• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Victor Hugo ★★★, Paříž/16

Francie, Ile-de-France, Paříž/16

Ubytování ve Francii, Paříž/16
Číslo objektu: FR1016.740.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 20.245,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojové studio 38 m2 v 5. patře, úplně renovovan v roce 2009, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (160 cm, v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Ubytování ve Francii, Paříž/16

Informace o domě (rezidenci)

Paris 16: Starý bytový dům 'Victor Hugo', 9-podlažní. Ve čtvrti l'étoile. V rekreačním zařízení: výtah, ústřední topení. Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Veřejné kryté parkoviště 200 m, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny, restaurace, pekárna, kavárna 50 m, metro 'Kléber(6) Charles de Gaulle(1)' 200 m. Atrakce v blízkosti: Place de l'Etoile: Arc de Triomphe, Avenue des Champs Elysées, Palais de Chaillot, Trocadéro, Tour Eiffel. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě Paris 8.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Paříž/16:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Paříž je po celém světě známá pro spoustu krásných památek, jako jsou věže, kostely, paláce, vítězné oblouky, mosty a fontány. Všechny tyto stavby vypovídají o 2000 let staré historii města. Většina památek v Paříži je otevřena o víkendu a uzavřena pouze jeden den v týdnu a některé svátky. Většina z nich zůstává jednou týdně otevřena i ve večerních hodinách. Neomezené možnosti dopravy: 'Vélib' (půjčovna kol), Okigo (půjčovna aut), tramvaje a metro. Upozornění: Pro většinu bytů Interhome v Paříži se předání klíčů uskutečňuje v kanceláři Interhome v Paříži (v blízkosti stanice metra Miromesnil). Prosíme, poraďte se případně ve své místní pobočce. Dodatečné služby Interhome Paříž: pozdější odjezd (check-out): EUR 50,00, dřívější příjezd (check-in): EUR 50,00, zanechání klíčů v apartmánech při odjezdu: EUR 30,00, permanentka do muzeí na 2 dny: EUR 40,00, přeprava z/na letiště: EUR 110,00 (Roissy/Orly). Workshopy k přípravě 'Foie Gras' na vyžádání. Mondénní, proslulé, rušné město.

informace pro letní ubytování

Zábavní park 'Euro Disney' 30 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme