• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu François Mouthon ★★, Paříž/15

Francie, Ile-de-France, Paříž/15

Ubytování ve Francii, Paříž/15
Číslo objektu: FR1015.885.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.313,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 27 m2 v 3. patře, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, stereo přehrávač a DVD. 1x malý pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování ve Francii, Paříž/15

Informace o domě (rezidenci)

Paris 15: Starý bytový dům 'François Mouthon', rok výstavby 1930. Ve čtvrti Convention, klidná poloha v obytné čtvrti. V rekreačním zařízení: výtah, ústřední topení. Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 150 m, restaurace 200 m, metro 'Convention, Boucicaut' 200 m. Atrakce v blízkosti: Parc Georges Brassens, Parc des expositions, Palais des Sports. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě Paris 8.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Paříž/15:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Paříž je po celém světě známá pro spoustu krásných památek, jako jsou věže, kostely, paláce, vítězné oblouky, mosty a fontány. Všechny tyto stavby vypovídají o 2000 let staré historii města. Většina památek v Paříži je otevřena o víkendu a uzavřena pouze jeden den v týdnu a některé svátky. Většina z nich zůstává jednou týdně otevřena i ve večerních hodinách. Neomezené možnosti dopravy: 'Vélib' (půjčovna kol), Okigo (půjčovna aut), tramvaje a metro. Upozornění: Pro většinu bytů Interhome v Paříži se předání klíčů uskutečňuje v kanceláři Interhome v Paříži (v blízkosti stanice metra Miromesnil). Prosíme, poraďte se případně ve své místní pobočce. Dodatečné služby Interhome Paříž: pozdější odjezd (check-out): EUR 50,00, dřívější příjezd (check-in): EUR 50,00, zanechání klíčů v apartmánech při odjezdu: EUR 30,00, permanentka do muzeí na 2 dny: EUR 40,00, přeprava z/na letiště: EUR 110,00 (Roissy/Orly). Workshopy k přípravě 'Foie Gras' na vyžádání. Mondénní, proslulé, rušné město.

informace pro letní ubytování

Zábavní park 'Euro Disney' 30 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme