• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Saint Antoine ★★, Paříž/11

Francie, Ile-de-France, Paříž/11

Ubytování ve Francii, Paříž/11
Číslo objektu: FR1011.640.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.529,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2 v 3. patře, zkosený, částéčně renovovaný v roce 2010, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV, mezinárodní TV kanály a plochá obrazovka. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), malý bar. Koupelna/WC. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Bez výtahu. Bez výtahu.
Ubytování ve Francii, Paříž/11

Informace o domě (rezidenci)

Paris 11: Starý vícegenerační dům 'Saint Antoine'. Ve čtvrti la Bastille. Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Společné garáže, veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, restaurace 500 m, metro 'Bastille (L1,5,8)' 300 m. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě Paris 8.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Paříž/11:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Paříž je po celém světě známá pro spoustu krásných památek, jako jsou věže, kostely, paláce, vítězné oblouky, mosty a fontány. Všechny tyto stavby vypovídají o 2000 let staré historii města. Většina památek v Paříži je otevřena o víkendu a uzavřena pouze jeden den v týdnu a některé svátky. Většina z nich zůstává jednou týdně otevřena i ve večerních hodinách. Neomezené možnosti dopravy: 'Vélib' (půjčovna kol), Okigo (půjčovna aut), tramvaje a metro. Upozornění: Pro většinu bytů Interhome v Paříži se předání klíčů uskutečňuje v kanceláři Interhome v Paříži (v blízkosti stanice metra Miromesnil). Prosíme, poraďte se případně ve své místní pobočce. Dodatečné služby Interhome Paříž: pozdější odjezd (check-out): EUR 50,00, dřívější příjezd (check-in): EUR 50,00, zanechání klíčů v apartmánech při odjezdu: EUR 30,00, permanentka do muzeí na 2 dny: EUR 40,00, přeprava z/na letiště: EUR 110,00 (Roissy/Orly). Workshopy k přípravě 'Foie Gras' na vyžádání. Mondénní, proslulé, rušné město.

informace pro letní ubytování

Zábavní park 'Euro Disney' 30 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme