• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Balcons de la Méditerranée ★★, Narbonne-Plage

Francie, Hérault-Aude, Narbonne-Plage

Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage
Číslo objektu: FR6639.120.18

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.688,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 28 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. Severozápadní orientace. K dispozici: pračka.
Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Les Balcons de la Méditerranée'. 600 m od centra Narbonne-Plage, 100 m od moře, nutno přejít silnici. Veřejné parkoviště. Obchod, restaurace, bar 600 m, autobusová zastávka 100 m. Atrakce v blízkosti: Réserve Africaine de Sigean 33 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Určité byty jsou na straně k pláži, jině na straně ulice (průjezdná ulice 'Avenue de Languedoc').
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 80 km severně od Perpignan, 165 km jiho-východně od Toulouse, 105 km jižně od Montpellier. Pro rodiny vhodné zařízení Narbonne Plage sousedí se St Pierre Sur Mer. Navštivte Narbonne se svými historickými památkami: 'Les Halles' z roku 1901, katedrálu se svými poklady, 'Via Domitia'. 'Domaine de l'Hospitalet' s 52 ha vinic (AOC klasifikoivané, poloha na svahu Languedoc)- 7 km od masivu Clap. Pozoruhodná je výroba medu v 'Miellerie des Clauses' v Montseret. Med a víno jsou přírodním dědictvím oblasti Aude.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 5 km. Bazén vyhřívaný. Aquapark 'AQUAJET'. Sportovní přístav de Narbonne-Plage. Škola plachtění. Tenis (5x venkovní kurt). Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště, zábavní park 'PIRAT PARK à Gruissan' 12 km. Noční trh v červnu, červenci a srpnu. Řada restaurací s rybími specialitami. Turistické a cyklistické výlety v Clape Massiv. Vyhřívaný bazén se nachází v 'Eva Sport', kde je také posilovna.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme