• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Balcons de la Méditerranée ★★, Narbonne-Plage

Francie, Hérault-Aude, Narbonne-Plage

Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage
Číslo objektu: FR6639.120.15

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 5.697,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 25 m2 v 2. patře, jihozápadní orientace, renovovaný v roce 2011, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na lodžii. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na lodžii. Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Balkónový nábytek, lehátka. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Les Balcons de la Méditerranée'. 600 m od centra Narbonne-Plage, 100 m od moře, nutno přejít silnici. Veřejné parkoviště. Obchod, restaurace, bar 600 m, autobusová zastávka 100 m. Atrakce v blízkosti: Réserve Africaine de Sigean 33 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Určité byty jsou na straně k pláži, jině na straně ulice (průjezdná ulice 'Avenue de Languedoc').
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 80 km severně od Perpignan, 165 km jiho-východně od Toulouse, 105 km jižně od Montpellier. Pro rodiny vhodné zařízení Narbonne Plage sousedí se St Pierre Sur Mer. Navštivte Narbonne se svými historickými památkami: 'Les Halles' z roku 1901, katedrálu se svými poklady, 'Via Domitia'. 'Domaine de l'Hospitalet' s 52 ha vinic (AOC klasifikoivané, poloha na svahu Languedoc)- 7 km od masivu Clap. Pozoruhodná je výroba medu v 'Miellerie des Clauses' v Montseret. Med a víno jsou přírodním dědictvím oblasti Aude.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 5 km. Bazén vyhřívaný. Aquapark 'AQUAJET'. Sportovní přístav de Narbonne-Plage. Škola plachtění. Tenis (5x venkovní kurt). Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště, zábavní park 'PIRAT PARK à Gruissan' 12 km. Noční trh v červnu, červenci a srpnu. Řada restaurací s rybími specialitami. Turistické a cyklistické výlety v Clape Massiv. Vyhřívaný bazén se nachází v 'Eva Sport', kde je také posilovna.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme