• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Domaine de Melody ★★★, Moriani Plage

Francie, Korsika, Moriani Plage

Ubytování ve Francii, Moriani Plage
Číslo objektu: FR9246.101.5

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.094,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 2x místo ke spaní. Koupelna nebo sprcha/WC. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Moriani Plage

Informace o domě (rezidenci)

Santa Maria Pioggio 2 km od Moriani Plage: Komfortní rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Domaine de Melody', rok výstavby 2010, renovovaný. 51 domy v komplexu 53 byty v rezidenci. Mimo obec, 2 km od centra Moriani-plage, 500 m od moře, 500 m plaz, v zeleni. Společné: udržovaná zahrada s trávníkem a stromy, bazén oplocený (16 x 12 m, hloubka 190 cm, 01.06.-15.09.) s vnitřními schůdky a alarmem. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis. V rekreačním zařízení: recepce, solárium, pračka, sušička (společné, extra), místnost na sušení. Parkovací místo (omezený počet míst). Obchod 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, písečná pláž 'Vanga Di Oru' 500 m. Atrakce v blízkosti: Bastia 40 km, Porto Vecchio 100 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (v ceně). Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Moriani Plage:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rekreační obec, 40 km od Bastia, 110 km od Calvi, 130 km od Bonifacio. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Plachtění, kánoe. Rybaření.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme