• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Jasses de Camargue ★★★, Montpellier

Francie, Hérault-Aude, Montpellier

Ubytování ve Francii, Montpellier
Číslo objektu: FR6760.142.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.997,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 45 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Klimatizace. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x místo ke spaní. Malá terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Montpellier

Informace o domě (rezidenci)

Gallargues le Montueux 30 km od Montpellier: Rezidence 'Les Jasses de Camargue'. 260 domy v rezidenci. Na kraji obce, 1 km od centra, 15 km od moře, 15 km plaz, v zeleni. Společné: pozemek 8 ha (oplocený) s trávníkem a stromy, bazén (14 x 10 m, 01.05.-30.09.). Tenis, Boccia (Pétanque), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna, parní lázeň, whirlpool (vše extra), biliár, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny, restaurace, bar 10 m, písečná pláž 'l'Espiguette' 15 km, krytý bazén 10 m. Tenis, minigolf 10 m. Atrakce v blízkosti: Nîmes, ville romaine 25 km, Aigues-Mortes, cité médiévale 20 km, Château ducal d'Uzès 50 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Montpellier:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Montpellier Méditerranée je univerzitní město celosvětově známé. Montpellier je dobrým městem pro život. Pláže Carnon, Palavas a Grande Motte v okruhu 20 km. Historické, rušné město s 250'000 obyvatel, 20 km od La Grande Motte, 42 km od Nîmes, 95 km od Avignon. V obci: boutique, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti.

informace pro letní ubytování

Od poloviny června do poloviny července se v Montpellier koná taneční festival, který zve nejslavnější choreografy a více než 300 tanečních skupin z celého světa. Po celé dny jsou vystoupení. Také 'Festival de Radio France et Montpellier Languedoc-Roussillon' probíhá celé léto. V červenci otevírá Montpellier své dveře a zahrady pro stovky koncertů: opery, symfonie, komorní hudba, sólové koncerty mladých umělců, jazz. Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Montpellier-Baillargues 15 km.

informace pro zimní ubytování

Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme