• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Bruyères 2 ★, Mimizan

Francie, Les Landes, Mimizan

Ubytování ve Francii, Mimizan
Číslo objektu: FR3420.650.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)

Nájemní cena za ubytování: od 11.502,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový bungalov 42 m2, velmi jednoduché zařízení: vstup. 1x pokoj, 2x francouzské lůžko (140 cm). 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Bez. Garáž na pozemku. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pro informaci: tento chalet sousedí s domem ref. č. FR3420.650.4.
Ubytování ve Francii, Mimizan

Informace o domě (rezidenci)

Mimizan LAC: 5 v chaletovém stylu postavených dřevěných domů, z toho 4 domy řadové a 1 samostatně stojící, jsou mimo lazenského centra, vedle jezera a lesa. Jezero, centrum vodních sportu 100 m (nestřežené jezero ke koupání). Bungalov 'Bruyères 2', obklopen stromy. Nad mIMIZAN, osada s 5 domy, na kraji obce, 6 km od centra, samostatně stojící, klidná poloha, 6 km od moře, 1 km od jezera, 6 km plaz, ve slepé ulici, v zeleni, u golfového hřiště. Společné: pozemek 1'500 m2 (oplocený) s trávníkem a stromy, parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 3 km, supermarket 6 km, restaurace 3 km, písečná pláž 6 km, pláž ke koupání 6 km, jezero ke koupání 1 km, jezero Mimizan 6 km. Golfové hřiště (18 jamek) 1 km, cyklistická stezka 500 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V tomto rekreačním zařízení je možno pronajmout ještě: 5 bungalovy.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Mimizan:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Letovisko s 10'000 obyvatel přímo u moře, 10 km od Aureilhan, 38 km od Biscarrosse, 42 km od Morcenx. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino. Velká písčitá pláž. Řeka Courant spojuje moře s jezerem a nabízí dětem ideální místo pro kouuání a hry. Továrna na výrobu papíru (pachové emise podle vanu větru) 6 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Plachtění. Tenis. Rajtování. Rybaření. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Pronájem člunů.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme