• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Grand Bois ★★★, Magny-Cours

Francie, Burgundsko, Magny-Cours

Ubytování ve Francii, Magny-Cours
Číslo objektu: FR4474.100.5

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.175,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 55 m2, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), kamna na dřevo. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled do údolí a na les. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Magny-Cours

Informace o domě (rezidenci)

Gimouille 11 km od Magny-Cours: Statek 'Le Grand Bois', obklopen stromy a loukami. 66 domy v rezidenci. Mimo obec, 500 m od centra, samostatně stojící, klidná poloha, 200 m od jezera, v zeleni, v lese. Společné: pozemek 15 ha (oplocený), udržovaná zahrada 5 ha (oplocená) s trávníkem a stromy, krytý bazén hranatý vyhřívaný (10 x 5 m, hloubka 150 cm, 30.04.-15.10.) s vnitřními schůdky. Tenis (extra), ping-pong, basketbalový koš, Boccia (Pétanque), volleyball, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V rekreačním zařízení: recepce, bar s TV, Wireless LAN [WLAN], sauna (extra), fitness, biliár, pračka, sušička (společné, extra), k dispozici jízdní kola (extra). K dispozici: kánoe. Donáška pečiva a snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny 50 m, supermarket 5 km, restaurace 5 km, bar 50 m, centrum dostupné pěšky během 1 min. Park 'accrobranches' 300 m, 200 m. Golfové hřiště 11 km, tenis 200 m. Atrakce v blízkosti: Parcours Aventure du Grand Bois 300 m, Poney, location de kart, 200 m, location de barques et canoe, location de DVD. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra). Prodej místních zemědělských výrobků. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Magny-Cours:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé město s 13'000 obyvatel, v pěkném prostředí, 260 km od Paris, 130 km od Clermont Ferrand. V obci: obchody, restaurace, bar.

informace pro letní ubytování

Golfové hřiště. Rajtování. Rybaření.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme