• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Closeraie ★★★, Lourdes

Francie, Pyreneje Hautes, Lourdes

Ubytování ve Francii, Lourdes
Číslo objektu: FR3515.110.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 9.478,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojové studio 20 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování ve Francii, Lourdes

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'La Closeraie'. V centru obce Lourdes. V rekreačním zařízení: recepce, snídaňová místnost, Wireless LAN [WLAN]. Úklid úklid bytu (v ceně). Snídaně (extra). Parkovací místo (extra). Obchod, restaurace, bar 200 m, nádraží 'Lourdes' 50 m. Atrakce v blízkosti: Sanctuaire 800 m, Cirque de Gavarnie, Pic du Midi de Bigorre, Parc National des Pyrénées, Parc animalier Argeles-Gazost 13 km, Tarbes 22 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Lourdes:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

S pýchou se prezentují Lurdy kolem svého zámku. Jeskyně Massabielle (místo, kde se Bernadetě zjevila Matka Boží), v místě i krypta a basilika Neposkvrněného početí. Pic du Gerr se vyvyšuje nad něstem. Lurdy s 55 ha jezerem. V okolí je národní park a Zoopark Pyrenejí, cirkus Gavarnie a kousek odtud Pic du Midi. Malé, známé, proslulé město, na řehu řeky (v pěkném prostředí. V obci: nákupní středisko, obchody. K tomu: lékárna.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme