• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Iroise Armorique ★★, Locmaria-Plouzané

Francie, Bretaň-sever, Locmaria-Plouzané

Ubytování ve Francii, Locmaria-Plouzané
Číslo objektu: FR2986.100.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.164,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 46 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV přípojka. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. Pozor prosím.
Ubytování ve Francii, Locmaria-Plouzané

Informace o domě (rezidenci)

Residence položená v parku na břehu moře, s přímým vstupem k pláži. Vnitřní vyhřívaný bazén, tělocvična, zapůjčení TV 40 EUR/týden (dle dispozice, k vyžádání při rezervaci). Zvíře povoleno: 35EUR/pobyt. Na recepci: připojení Wifi. Rezidence 'Iroise Armorique'. Na kraji obce, 20 m od moře, 20 m plaz. Společné: bazén vyhřívaný (15 x 8 m, hloubka 100 - 160 cm, 15.06.-15.09.). V rekreačním zařízení: recepce, sauna, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo. Obchod, restaurace 500 m. Golfové hřiště 7 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Locmaria-Plouzané:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nachází se uprostřed rozmanité krajiny Terre d'Iroise. Doporučujeme navštívit: poloostrov Crozon, Pointes de Toulinguet, Tas de Pois a ostrovy Ouessant a Sein. Každý čtvrtek se koná trh. Další zajímavosti: náboženské památky a kaple St Sebastien. Rušné město s 4'300 obyvatel, 15 km od Brest, 90 km od Quimper, 150 km od Lorient. Veškeré služby v místě. Konzerty, večerní zábava, muzeum, pamětihodnosti.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, 7 km od obce. Aquapark 'Océanpolis', 15 km. Plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Golfové hřiště, Plouarzel 7 km. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Mnoho turistických stezek a cyklotras. Pobřežní cesta GR34.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme