• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Vignes ★★★, Loches

Francie, Údolí Loiry, Loches

Ubytování ve Francii, Loches
Číslo objektu: FR4056.150.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.696,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům, komfortní a vkusné zařízení: salón, 1x pohovka a kamna na dřevo. Salón. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl, krbová kamna. Koupelna/WC s rohovou vanou. V horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko (90 cm), 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/WC. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let.
Ubytování ve Francii, Loches

Informace o domě (rezidenci)

Loché sur Indrois 20 km od Loches: Stylový komfortní selský dům 'Les Vignes'. Osada s 4 domy, klidná poloha, v zeleni. Společné: velká zahrada s, bazén (11 x 5 m, 01.05.-24.09.). Cena za topení se platí na místě. Parkovací místo. Obchod 3 km, supermarket 10 km, bar 3 km. Tenis 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (v ceně). Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Majitel vlastní psa. Zvířata v sousedství. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: FR4056.151.1 se nachází na stejném pozemku. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. V tomto rekreačním zařízení je možno pronajmout ještě: 4 domy.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Loches:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické, sředověké město s 6'900 obyvatel, 17 km od Montrésor, 25 km od Chenonceaux, 35 km od Amboise. Veškeré služby v místě. Kino, pamětihodnosti. Ideální výchozí bod pro exkurze do údolí Indre (zámek Montrésor) a k Sued-Touraine (Grand Pressigny). Kouzelné architektonické a historické dědictví: Bergfried, 'Maison du Centaure', Královská- a Františkánská brána.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Descartes 30 km. Bazén. Golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme