• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Pelvoux ★★, Les Menuires

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Les Menuires

Ubytování ve Francii, Les Menuires
Číslo objektu: FR7358.410.2

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 6.668,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 20 m2 v 10. patře, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka (80 cm, v délce 190 cm), 1x vysunovací lůžko (2 x 80 cm, v délce 190 cm), plochá obrazovka. Vstup na terasu. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Les Menuires

Informace o domě (rezidenci)

Croisette: Bytový dům 'Pelvoux', 10-podlažní. V centru obce. V domě: výtah, lyžárna, ústřední topení. Veřejné parkoviště. Supermarket, obchodní centrum, restaurace 50 m, autobusová zastávka 100 m. Lyžařské centrum 20 m, lyžařská škola 50 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Les Menuires:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko. V obci: obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kino, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis (20x venkovní kurt), squash. Rybaření. Paragliding. 2x kabinkové lanovky, 100 km turistické cesty, horská turistika, horolezectví. 120 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti. Lukostřelba. Zábava.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Les 3 Vallées, počet přepravních zařízení: 200x celkem. 328x lyžařské sjezdovky, 71x lyžařské sjezdovky v místě (40 % lehkých, 45 % střední obtížnosti, 15 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 3 let, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě. Sáňkařské dráhy. Sportovní středisko. Bruslařská hala, squash. Běhy ve sněhurách, sněžné skútry. 315 sněhových děl, Dle potřeby posílení sněhové pokrývky. Hosté Interhomu využívají přednostní ceny na pronájem lyží a snowboardů a v určitých dobách také na ski-pasy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme