• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu du Soleil ★★, Les Deux Alpes

Francie, Dauphiné, Les Deux Alpes

Ubytování ve Francii, Les Deux Alpes
Číslo objektu: FR7205.500.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.134,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 28 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x místo ke spaní a TV możno pronajmout. 1x pokoj, 2x místo ke spaní. Vstup, 1x místo ke spaní. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Les Deux Alpes

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'du Soleil'. Vyvýšená poloha. V domě: výtah. Parkovací místo. Obchod, pekárna 800 m. Lyžařské centrum, lyžařská škola 800 m. Atrakce v blízkosti: Visite guidée gratuite village de Venosc, La Maison de la Montagne. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Massif de l'Oisans. Ski bus do lyžařského střediska toutes les 20 à 30 mn, jusqu'à 20 h zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Les Deux Alpes:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'650 - 3'563 m n.m.
Na překrásné vysočině. Zimní sportovní středisko s 3'500 obyvatel, 75 km východně od Grenoble. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, fitness-centrum.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Letní lyžování. Horské túry. Cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Les Deux-Alpes, počet přepravních zařízení: 58x celkem. 1x lanová dráha, 3x lanovky, 4x kabinkové lanovky, 25x sedačkové lanovky, 24x vleky. Celkem 200 km lyžařské sjezdovky, sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti od 2 let. Bežkařské tratě celkem v délce 15 km, zimní turistické cesty. Umělé kluziště. 'Jandry-Express' je nejrychlejší kabinovou lanovkou světa. Ve 20 minutách dosáhne 3200 m výšky. Svah Piedmontet je spojen s ledovcem, který je jednosměrným spojením z Piedmoutet k ledovci (z leva do prava) až do 3600 m. Večer je možné se dostat zpět dolů z ledovce na Piedmoutet sedačkovou lanovkou. Pro hosty Interhomu platí: pronájem lyžařského vybavení za přednostní ceny.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme