• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Grand Bornand ★★, Le Grand Bornand

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Le Grand Bornand

Ubytování ve Francii, Le Grand Bornand
Číslo objektu: FR7424.110.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 6.319,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 25 do 30 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x místo ke spaní. Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (trouba). Koupelna/WC. E-topení. Pohovka pro dva, nebo vysouvací lůžko. Koupelna/WC, nebo sprcha/WC.
Ubytování ve Francii, Le Grand Bornand

Informace o domě (rezidenci)

Byty jsou ve velkých, maximálně 4-patrových chaletech naq 'Village' (1000 m), nebo na 'Chinaillon' (1300 m) rezidence 'Grand Bornand'. V obci, 400 m od sjezdovek. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Obchod, potraviny, restaurace 800 m. Golfové hřiště 6 km, lyžařské sjezdovky 800 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Le Grand Bornand. Pozor prosím: auto doporučeno. Recepce otevřena od 16:00-18:00 h. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Obchody a restaurace jsou podle chaletů různě vzdáleny (200 - 2000 m). Byty musí být při opuštění uklizeny. Parkoviště.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Le Grand Bornand:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'000 - 2'100 m n.m.
Horská vesnice a zimní sportovní středisko s 2'132 obyvatel, 60 km od Genève, 32 km od Annecy. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino, solárium. Místo v srci horského řetězu Aravis - sestává ze dvou obcí - Le Grand-Bornand-Village a Le Grand-Bornand-Chinaillon, na úpatí lyžařských sjezdovek. Příjezd silnicí (6 km). nebo kabinovou lanovkou Le Rosay a La Joyere.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Fitnessparcour. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Školka pro děti od 3 let. Stolní tenis, lukostřelba, trampolina, petanka.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Le Grand Bornand, počet přepravních zařízení: 39x celkem. 48x lyžařské sjezdovky, celkem 90 km, sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 58 km (osvětlených), lyžařské turistické trasy. Bruslařská hala. Skibus. Další lyžařská střediska: La Clusaz. Paušální předplatné pro Grand Bornand a La Clusaz. Opatrování dětí od 3 do 6 měsíců v Chinaillon. 50 sněhových děl.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme