• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Vistaéro ★★, Le Barcarès

Francie, Pyreneje - východ, Le Barcarès

Ubytování ve Francii, Le Barcarès
Číslo objektu: FR6640.260.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 3.611,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 20 m2 v 3. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko, TV a plochá obrazovka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 5 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Le Barcarès

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Vistaéro', 3-podlažní. Ve čtvrti la Grande Plage, 50 m od moře. V rekreačním zařízení: parkovací místo. Obchodní centrum 100 m. Atrakce v blízkosti: Aqualand Port Leucate 7 km, Réserve Africaine de Sigean 41 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Le Barcarès:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Letovisko přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, diskotéka, kasino, večerní zábava, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. 'Les Barcares' se svojí polohou na pobřeží Středozemního moře a z druhé strany omývané slaným rybníkem je centrem koupání a zároveň rájem pro surfaře. Španělská hranice cca 50 km. Se svojí 8 km dlouhou písčitou pláží je 'Le Barcares' oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou - díky velké paletě možností sportování, ale také pro dynamickou dovolenou. Naše byty jsou roztroušeny ve všech částech města. Rezidence (FR6640.110.1 až FR6640.900.1) jsou všechny ve čtvrti poloostrova Coudalere, 3 km od moře. Jejich hlavní výhodou je klidnější místo: obchody, restaurace, náměstí kde jsou v sezóně zdarma nabízeny různé zábavy, malé písčité pláže a hřiště pro děti. Extra: 2 bazény (15 x 25 m a 15 x 10 m), jeden vyhřívaný (otevřené od velikonoc do konce září), tenis.

informace pro letní ubytování

Sportovní přístav. Plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Minigolf. Rajtování. Půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme