• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Grand Pavois ★★, Le Barcarès

Francie, Pyreneje - východ, Le Barcarès

Ubytování ve Francii, Le Barcarès
Číslo objektu: FR6640.120.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.336,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 25 m2 v 6. patře, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka.
Ubytování ve Francii, Le Barcarès

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Le Grand Pavois', 6-podlažní. Ve čtvrti la Grande Plage, 150 m od moře. V rekreačním zařízení: výtah. Parkovací místo. Obchod 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 700 m. Jízdárna 600 m. Atrakce v blízkosti: Aqualand Port Leucate 7 km, Réserve Africaine de Sigean 41 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Le Barcarès:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Letovisko přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, diskotéka, kasino, večerní zábava, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. 'Les Barcares' se svojí polohou na pobřeží Středozemního moře a z druhé strany omývané slaným rybníkem je centrem koupání a zároveň rájem pro surfaře. Španělská hranice cca 50 km. Se svojí 8 km dlouhou písčitou pláží je 'Le Barcares' oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou - díky velké paletě možností sportování, ale také pro dynamickou dovolenou. Naše byty jsou roztroušeny ve všech částech města. Rezidence (FR6640.110.1 až FR6640.900.1) jsou všechny ve čtvrti poloostrova Coudalere, 3 km od moře. Jejich hlavní výhodou je klidnější místo: obchody, restaurace, náměstí kde jsou v sezóně zdarma nabízeny různé zábavy, malé písčité pláže a hřiště pro děti. Extra: 2 bazény (15 x 25 m a 15 x 10 m), jeden vyhřívaný (otevřené od velikonoc do konce září), tenis.

informace pro letní ubytování

Sportovní přístav. Plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Minigolf. Rajtování. Půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme