• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Robert ★★, Lauzerte

Francie, Lot & další, Lauzerte

Ubytování ve Francii, Lauzerte
Číslo objektu: FR3750.2.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.461,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Sprcha/WC. E-topení. 2x terasa krytá. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Lauzerte

Informace o domě (rezidenci)

Bouloc 6 km od Lauzerte: Rodinný dům 'Robert'. Slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2, bazén (4 x 9 m, hloubka 150 cm, 01.05.-30.09.) s alarmem. Obchod 4 km, restaurace 3 km, bar 4 km. Golfové hřiště 13 km, tenis 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Jezero 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Lauzerte:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 224 m n.m.
Malá, kouzelná vesnice s 1'515 obyvatel, 45 km jiho-západně od Cahors, 40 km od Montauban. Veškeré služby v místě. Muzeum, pamětihodnosti. Vesnice na cestě 'St Jacques de Compostelle'. Pozoruhodné domy z bílého kamene (Quercy Blanc), vesnice označovaná jako jedna z nejkrásnějších vesnic Francie.

informace pro letní ubytování

Bazén. Kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Sauveterre 20 km. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Možnost koupání 1 km. Obec se vyznačuje svojí gastronomií a zemědělskými výrobky (husí játra). Velká Barbacane-terasa vhodná k hrám a odpočinku, vynikající panoramatický výhled od Cahors až k Valence d'Agen.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme