• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Océanide ★★, Lacanau

Francie, Gironde, Lacanau

Ubytování ve Francii, Lacanau
Číslo objektu: FR3350.600.4

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 8.299,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 18 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa, západní orientace. Zahradní nábytek. Bez výhledu na moře. K dispozici: pračka. Parkování č. 2. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Lacanau

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Océanide', 4-podlažní. 300 m od centra, 20 m od moře, 6 km od jezera. Parkovací místo. Obchod 300 m, potraviny, restaurace 50 m, písečná pláž 20 m. Golfové hřiště 4 km, tenis 1.5 km, jízdárna 4 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Lacanau:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nachází se v národním parku Landes a můžete zde obdivovat divoké pláže o délce 100 km obklopené lesy a 200 hektarovým jezerem. Rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 60 km severo-západně od Bordeaux, 80 km severně od Arcachon. V obci: supermarket, potraviny, restaurace, bar, diskotéka, kasino, kino.

informace pro letní ubytování

V srpnu se koná světová soutěž v surfingu. 80 km cyklistických tras. Plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis (21x venkovní kurt, 2x krytý kurt), squash, golfové hřiště 18 jamek, l'Ardilouse 2x dalši golfové hřiště v okruhu 1 - 2 km. Rajtování. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme