• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Villa Grenadine ★★★, La Tranche sur Mer

Francie, Vendée-Pays de la Loire, La Tranche sur Mer

Ubytování ve Francii, La Tranche sur Mer
Číslo objektu: FR2416.300.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 33.750,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 156 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna 40 m2, jídelní stůl, digitální TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm), sprcha. Velká, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (140 cm). 1x dětský pokoj se střešní okno, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřený salón. Sprcha, WC zvlášť. Terasa 50 m2, zahradní sezení 80 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Parkování (oplocený, 4 auta), garáž. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Obývací pokoj s pohovkami a kulečníkem (záloha 300 € pro použití kulečníku, která se platí na místě), postele jsou připraveny při příjezdu.
Ubytování ve Francii, La Tranche sur Mer

Informace o domě (rezidenci)

La Tranche sur Mer: Moderní, pěkná, útulná vila 'Villa Grenadine', 2-podlažní. V obci, 2 km od centra, klidná poloha v obytné čtvrti, 300 m od moře, 300 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 80 m2 (oplocená) s trávníkem a květinami. V domě: biliár, ústřední topení, Cena za topení se platí na místě. Garáž. Obchod 2 km, supermarket 3 km, restaurace 200 m, pekárna 400 m, centrum dostupné pěšky během 10 min. Písečná pláž 'La Tranche sur mer' 300 m. Atrakce v blízkosti: Le Puy du Fou 80 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (v ceně).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, La Tranche sur Mer:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme