• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Plein Soleil ★★, La Toussuire

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, La Toussuire

Ubytování ve Francii, La Toussuire
Číslo objektu: FR7373.200.3

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 7.586,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 18 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup, 1x lůžko (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 7 m2, jižní orientace. Výhled na krajinu. K dispozici: žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt. Byt v budově D.
Ubytování ve Francii, La Toussuire

Informace o domě (rezidenci)

La Toussuire: Rezidence 'Plein Soleil'. Rive droite, na kraji obce, 800 m od centra, klidná, slunná poloha. Společné: tenis. V domě: lyžárna. Parkovací místo na pozemku. Obchod 800 m, potraviny 20 m, supermarket 500 m, restaurace 20 m. Tenis 20 m, vlek 200 m, sedačková lanovka, zastávka ski-busu 20 m, lyžařská škola 800 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, La Toussuire:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'800 - 2'400 m n.m.
Letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko, 17 km od St Jean Maurienne, 100 km jiho-východně od Chambery. V obci: obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava, kino. K tomu: lékárna 4 km, lékař. Bowling, relaxační místnost (v hotelu), dětský koutek od 6 měsíců do 3 let. PROSÍM POZOR: VYZVEDÁVÁNÍ KLÍČŮ PRO OBJEKTY V LA TOUSSUIRE JE V INTERHOME KANCELÁŘI V CORBIER. (Resort La Toussuire je vzdálen 4 km). KLIENTI, KTEŘÍ PŘIJEDOU AUTOBUSEM, prosím kontaktujte nás 48 h. předem k zajištění předání klíčů.

informace pro letní ubytování

La Toussuire se nachází v centru Sybelles a je ideálním výchozím bodem pro cyklistické , výlety v největší cyklistické oblasti v Maurienne, rodiště chronometrage (jízda na horském kole nebo silniční cyklistika s výstupem na velké kopce jako la Croix de Fer nebo hora Glandon), tenis. Minigolf. Rajtování 4 km. Paragliding. Sedačkové lanovky, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Dětské hřiště, zábavní park 'Structure Gonflable'. V létě jsou sportovní aktivity rozmanité jako je lukostřelba, turistika, via ferrata v okolí, voda (ne pod dohledem plavčíka). skate park, paragliding, vyhlídkové lety. Dětský klub od 3 - 12 let.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko des SYBELLES. Celkem 310 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 3 let. Vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty 50 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Le Corbier / Les Bottières, St Jean Arves/St Sorlin Arves, St Colomban des Villards. La Toussuire je součástí slalomové sjezdovky, sněžný skútr, sáně s psím spřežením,sněžnice, snow park, boarder cross, trampolína, paragliding a speed riding . Speciální ceny na půjčení lyží a skipasy (Sybelles or Toussuire). Děti pod 5 roků a senioři od 75 roků jezdí zdarma.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme