• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Lodges et Chalets des Alpages ★★★, La Plagne

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, La Plagne

Ubytování ve Francii, La Plagne
Číslo objektu: FR7341.351.4

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.656,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová chata 75 do 82 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. 4x pokoj, v kazdem pokoji, 2x místo ke spaní. Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou. (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). 2x sprcha, 2x WC zvlášť, koupelna nebo sprcha/WC. Topení. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled na hory. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra). Parkování. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Francii, La Plagne

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Lodges et Chalets des Alpages'. 100 byty v rezidenci. V obci 80 m od centra Plagne Soleil et village, centrální poloha, v srdci města, 50 m od sjezdovek. V rekreačním zařízení: lyžárna, ústřední topení. Příjezd (horská cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, restaurace 100 m. Sedačková lanovka, lyžařské centrum 50 m, půjčovna lyží, lyžařská škola 100 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Paradiski. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra). V případě dobrých sněhových podmínek je dům dostupný přímo na lyžích. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, La Plagne:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'200 - 3'250 m n.m.
La Plagne se rozprostírá na náhorní rovině mezi Chambéry a Aoste, obklopená ledovci. Rekreační střediska: Plagne, Plagne-Village, Aime 2000 a Plagne-Bellecote. Známé letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 1'591 obyvatel, 57 km od Val d'Isère, 65 km od Albertville, 196 km od Lyon. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino, wellness-centrum, fitness-centrum.

informace pro letní ubytování

Bazén. Kánoe, rafting. Tenis (25x venkovní kurt), squash. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Letní lyžování. Paragliding, 7x vleky a horské dráhy. 70 km turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Delta létání. Trial. Quad (terénní čtyřkolky). Via Ferrata.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko La Grande-Plagne, počet přepravních zařízení: 86x celkem. Celkem 165 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 35 km, lyžařské turistické trasy. Bruslařská hala. Další lyžařská střediska: Montchavin 25 km, Montalbert 24 km. Možnost projížděk v sáních, sněžnice.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme