• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu L'Argentière Plage ★★★, La Londe Les Maures

Francie, Azurové pobřeží, La Londe Les Maures

Ubytování ve Francii, La Londe Les Maures
Číslo objektu: FR8405.200.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.084,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 42 m2 v 1. patře, jižní orientace, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, plochá obrazovka, video, stereo přehrávač a klimatizace. Vstup na terasu, na lodžii. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 20 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (4x), lodžie. Pěkný výhled na moře a do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování. Sprcha s hydro masážními tryskami. 6,25 m2 lodžie s posunovacími dveřmi, které mohou být kompletně otevřeny a získá se tím až 20 m2 soukromá terasa. Odjezd do 9:00h.
Ubytování ve Francii, La Londe Les Maures

Informace o domě (rezidenci)

La Londe 10 km od Lavandou: Pekárna a tabák hned u rezidence. Možnost mnoha sportovních aktivit: potápění, plachtění, pěší vycházky po břehu moře, cyklostezky, podmořské cesty. V blízkosti Saint Tropez a Bormes Les Mimosas (pevnost Brégancon). Fotografie balkónu s výhledem na moře odpovídá jen bytu 8405.200.2. Malá rezidence 'L'Argentière Plage', 3-podlažní. Ve čtvrti l'Argentière, na kraji obce, 2 km od centra La Londe, 50 m od moře. Společné: dětské hřiště. V rekreačním zařízení: odkládací místnost na kola. Parkovací místo na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 50 m, potraviny 30 m, supermarket 2 km, restaurace, písečná pláž 50 m. Sportovní přístav 400 m, golfové hřiště (18 jamek) 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, La Londe Les Maures:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obec La Londe Les Maures má mnoho vinic, velký neděli trh, golfové hřiště a pláže. Malé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 8'800 obyvatel přímo u moře, 10 km východně od Hyères, 12 km západně od Le Lavandou, 35 km západně od St Tropez. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pošta, banka, restaurace, kino. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Pláž, délka 3 km. Písečná pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění. Golfové hřiště 18 jamek, Valcros. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme