• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě L'Oustalounet ★★★★, La Croix-Valmer

Francie, Azurové pobřeží, La Croix-Valmer

Ubytování ve Francii, La Croix-Valmer
Číslo objektu: FR8440.125.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 41.362,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 134 m2 na 3 podlažích, jihovýchodní orientace, účelné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar), kapsle do kávovaru extra. Vstup na terasu. Ve spodním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 190 cm), sprcha a klimatizace. Vstup na terasu. Kancelář. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 190 cm), klimatizace. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko (2 x 90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Terasa 11 m2, krytá, terasa 20 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill, lehátka. Panoramatický výhled na moře, na krajinu a na přistav. K dispozici: pračka, sejf. Nevhodné pro malé děti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Bezpečnostní mříže na oknech. Zvukově izolační vchodové dveře. Do ložnice ve spodním patře je přístup zvenku. Přímý přístup na pláž.
Ubytování ve Francii, La Croix-Valmer

Informace o domě (rezidenci)

Velmi útulný, komfortní dům s terasami 'L'Oustalounet'. Mimo obec, 3 km od centra La Croix-Valmer et Cavalaire, klidná, slunná poloha, 50 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: venkovní sprcha, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 800 m, supermarket 3 km, písečná pláž 50 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, La Croix-Valmer:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

*Kouzelná obec na zátoce Golf Saint Tropez. , útulná vesnice 4 km od moře, 5 km od Cavalaire, 12 km od Saint-Tropez. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu, 5 km.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Plage du Débarquement 4 km. Písečná pláž, 6 km od obce. Zátoka ke koupání. Bazén. Aquapark 'Ste Maxime', 12 km. Potápění, plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 12 km. Minigolf 6 km. Rajtování, Cavalaire 5 km. Dětské hřiště, zábavní park 8 km. Méně než 4 km od obce je slavná pláž Gigaro, odkud vedou stezky do Cap Lardier, přes chráněnou pobřežní rezervaci.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme