• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Maisons Des Bois ★★, La Clusaz

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, La Clusaz

Ubytování ve Francii, La Clusaz
Číslo objektu: FR7426.850.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.454,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 42 m2 v 2. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). 2x koupelna, 2x WC zvlášť. Balkon 7 m2, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku.
Ubytování ve Francii, La Clusaz

Informace o domě (rezidenci)

La Croix Fry 7 km od La Clusaz: Rezidence 'Les Maisons Des Bois', 3-podlažní. V domě: lyžárna. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo. Obchodní centrum 3 km. Golfové hřiště 17 km, vlek, lyžařské sjezdovky, lyžařská škola 500 m, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Individuelní el. vytapění. Bez výtahu. TV přípojka ve všechn bytech. Zástavba 'Maison des Bois' sestává z 10 malých budov, 30 m od 'L'Etale'.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, La Clusaz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'500 - 2'000 m n.m.
Malé, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 750 obyvatel, 7 km od La Clusaz, 40 km od Chamonix, 32 km od Annecy. Veškeré služby v místě. Byty se nachází v L'Etale, v obci Manigod, v Col de Merdassier. Lyžařská oblast je propojena s La Clusaz. Lékař a lékárna v La Clusaz.

informace pro letní ubytování

Jezero Annecy - 32 km. Každý týden: welcome drink, prohlídka statku a ochutnávka. Děti, příroda a rodina: přednáška od horských profesionálů, rekreačních aktivit: vycházky s výkladem, objevování přírody v celé své kráse, open air divadlo, den budování (půldenní 8 eur, celodenní 19 eur). Vstup zdarma: rodinné rekreační aktivity (schovávaná, houpačky, bludiště, dětské hřiště, zip slide ...). Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Talloire 32 km. Minigolf 7 km. Rajtování, Thones 19 km. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko L'Etale, poloha údolní stanice 1'500 m. 1x sedačková lanovka, 5x vleky, 1x dětský vlek. Celkem 70 km lyžařské sjezdovky, lyžařské sjezdovky v místě, v délce 25 km. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), lyžařská škola pro děti od 3 let, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 2 km. 1x sáňkařská dráha. Skibus (zdarma). Le Grand Bornand 15 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme