• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Charvin ★, La Clusaz

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, La Clusaz

Ubytování ve Francii, La Clusaz
Číslo objektu: FR7426.500.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 5.502,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 28 m2 na 2 podlažích v 2. patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Vstup, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: (žebřík) zkosená galerie, 1 x 2 lůžka nad sebou. Balkon, jihovýchodní orientace. Pěkný výhled na hory. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, La Clusaz

Informace o domě (rezidenci)

L'Etale 8 km od La Clusaz: Rezidence 'Le Charvin', 3-podlažní. V domě: lyžárna. Veřejné parkoviště na ulici. Obchodní centrum 400 m. Golfové hřiště 17 km, sedačková lanovka 400 m, lyžařské sjezdovky 50 m, lyžařská škola 400 m. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Individ. el. vytápění. Bez výtahu. V bytě TV přípojka.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, La Clusaz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'500 - 2'000 m n.m.
Malé, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 750 obyvatel, 7 km od La Clusaz, 40 km od Chamonix, 32 km od Annecy. Veškeré služby v místě. Byty se nachází v L'Etale, v obci Manigod, v Col de Merdassier. Lyžařská oblast je propojena s La Clusaz. Lékař a lékárna v La Clusaz.

informace pro letní ubytování

Jezero Annecy - 32 km. Každý týden: welcome drink, prohlídka statku a ochutnávka. Děti, příroda a rodina: přednáška od horských profesionálů, rekreačních aktivit: vycházky s výkladem, objevování přírody v celé své kráse, open air divadlo, den budování (půldenní 8 eur, celodenní 19 eur). Vstup zdarma: rodinné rekreační aktivity (schovávaná, houpačky, bludiště, dětské hřiště, zip slide ...). Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Talloire 32 km. Minigolf 7 km. Rajtování, Thones 19 km. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko L'Etale, poloha údolní stanice 1'500 m. 1x sedačková lanovka, 5x vleky, 1x dětský vlek. Celkem 70 km lyžařské sjezdovky, lyžařské sjezdovky v místě, v délce 25 km. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), lyžařská škola pro děti od 3 let, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 2 km. 1x sáňkařská dráha. Skibus (zdarma). Le Grand Bornand 15 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme