• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Grandes Feignes ★★, La Bresse

Francie, Lotrinsko-Vogézy, La Bresse

Ubytování ve Francii, La Bresse
Číslo objektu: FR5370.510.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.319,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 31 do 41 m2: obývací pokoj, 2x místo ke spaní a TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, La Bresse

Informace o domě (rezidenci)

La Bresse-Hohneck 8 km od La Bresse: Rezidence 'Les Grandes Feignes'. V domě: výtah. Parkovací místo. Obchod 20 m. Lyžařské sjezdovky 20 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, La Bresse:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 636 - 1'363 m n.m.
Malá horská vesnice s 5'100 obyvatel, v centru regionu, 53 km západně od Colmar, 55 km východně od Epinal, 120 km od Nancy. V obci: obchody, potraviny, restaurace, diskotéka, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, fitness-centrum, sauna. La Bresse s údolími obklopenými loukami a lesy je známé pro velice zdravé podnebí s rozmanitou krajinou. Místo nabízí také překrásné panorama, které lze obdivovat z kopců přes 'Route des Cretes' (Vogesenmassiv, Elsassebene, Schwarzwald). NOVĚ: sáňkování během 4 ročních období, hora Schlitte je v provozu v zimě stejně jako v létě. 700 m sjezdu se zatáčkami, nerovnostmi, skoky atd. Skvělý zážitek v bezpečném prostředí, systém brzd, automatický brzdící systém, k dispozici každému staršímu 4 let!

informace pro letní ubytování

Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Paragliding, letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Lukostřelba, bowling, petanka, quad. Početné exkurze do okolí s mnoha jezery.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko La Bresse-Hohneck. 7x sedačkové lanovky, 27x vleky. 36x lyžařské sjezdovky, sněhový park. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu. Bežkařské tratě celkem v délce 50 km, zimní turistické cesty 40 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme