• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Arena Bianca ★★★, L'Ile Rousse

Francie, Korsika, L'Ile Rousse

Ubytování ve Francii, L'Ile Rousse
Číslo objektu: FR9250.42.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.225,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt 'Regina', pro 4 osob, 75 m2, v patře, komfortní a moderní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a stereo přehrávač. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, myčka a mraznička. Sprcha a oddělené WC. Terasa 15 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: vysoušeč vlasů.
Ubytování ve Francii, L'Ile Rousse

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, útulný selský statek 'Arena Bianca', obklopen stromy. Pračka (ke spoluužívání), sušička (ke spoluužívání). Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Kamenitá cesta. Poloha: na kraji obce obce l'Ile-Rousse, vyvýšená poloha ve svahu, v obytné čtvrti. Výhled z domu na moře, na hory a na krajinu. Okolí domu: park (ke spoluužívání, 2'400 m2, oplocený), koupaliště (ke spoluužívání, délka 11 m x šířka 5 m, otevřeno od 01.05. do 01 .10.), venkovní sprcha (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 3 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, písečná pláž 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, L'Ile Rousse:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historická vesnice s 2'760 obyvatel přímo u moře, 62 km severo-západně od Corte, 87 km západně od Bastia, 144 km severně od Ajaccio. Veškeré služby v místě. Diskotéka, muzeum. Pozoruhodnosti: kostel La Miséricorde, zřícena hradu z 18. století, maják ostrova Pietra, strážní věž z 15. století, museum nauky o moři, přístav jachet. Exkurze k ostrovu Rousse. Malý turistický vláček k ostrovu Pietra se svými malými ostrovy z červené žuly.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Potápění, plachtění, škola plachtění. Tenis. Rajtování. Turistické cesty. Katamaran, kajak..
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme