• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Résidence DARY ★★★★★, L'Ile Rousse

Francie, Korsika, L'Ile Rousse

Ubytování ve Francii, L'Ile Rousse
Číslo objektu: FR9250.41.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 40.040,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt 'Rez-de-Jardin Vue Mer S', pro 4 osob, 70 m2, v přízemí, komfortní a luxusní zařízení. Obývací pokoj s TV-satelit a stereo přehrávač. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka a mraznička. Jídlo: snídaně (extra), donáška pečiva (extra). Sprcha/WC a koupelna/sprcha/WC. Terasa 30 m2, zahradní nábytek, 1 lehátka. Další zařízení: sejf, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Ubytování ve Francii, L'Ile Rousse

Informace o domě (rezidenci)

Nový, moderní, pěkný rezidence 'Résidence DARY', rok výstavby 2011. Zařízení domu: whirlpool, výtah, klimatizace, 24-hodinová recepce. Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Přírodní cesta. Poloha: na kraji obce obce L'Ile-Rousse, klidná poloha u moře, na pláži. Výhled z domu na moře. Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání, vyhřívaný, délka 12 m x šířka 4 m, otevřeno od 01.04. do 01 .11.), venkovní sprcha (ke spoluužívání), soukromá pláž (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 250 m, potraviny 250 m, restaurace 10 m, písečná pláž 10 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, L'Ile Rousse:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historická vesnice s 2'760 obyvatel přímo u moře, 62 km severo-západně od Corte, 87 km západně od Bastia, 144 km severně od Ajaccio. Veškeré služby v místě. Diskotéka, muzeum. Pozoruhodnosti: kostel La Miséricorde, zřícena hradu z 18. století, maják ostrova Pietra, strážní věž z 15. století, museum nauky o moři, přístav jachet. Exkurze k ostrovu Rousse. Malý turistický vláček k ostrovu Pietra se svými malými ostrovy z červené žuly.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Potápění, plachtění, škola plachtění. Tenis. Rajtování. Turistické cesty. Katamaran, kajak..
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme