• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu ★★, Ile d'Oléron

Francie, Poitou-Charentes, Ile d'Oléron

Ubytování ve Francii, Ile d'Oléron
Číslo objektu: FR3230.400.9

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.463,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, digitální TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Zkosená, otevřená galerie, 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon 3 m2. K dispozici: pračka.
Ubytování ve Francii, Ile d'Oléron

Informace o domě (rezidenci)

La Remigeasse 2 km od Dolus d'Oléron: Zástavba 'Hameau de l'Ile' se 170 rekreačními byty obklopená zelení. Obytný komplex sestává z malých, 1-patrových budov a malých řadových domů 400 m od moře. Obchod 2.5 km, písečná pláž 400 m. Golfové hřiště 8 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Les s vitaparcour a cyklostezka 1 km. Rybářský přístav La Cotiniere 4 km. Parkoviště.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Ile d'Oléron:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Ostrov L'Ile d'Oleron 300 km dlouhý a 13 km široký je 2. největší ostrov Francie. Ostrov je autem dosažitelný 3 km viaduktem. V okolí doporučujeme navštívit: Fort Boyard, Cite de l'Huitre, Fort Louvois, Hermione v Rochefort sur Mer, akvárium v La Rochelle, zoo v La Palmyre, zahrady v Royan. Slavné mokřady se svými ptáky a přístav Port des Salines na ostrově Ile d'Oleron. Thalassoterapii mají v lázních v Saint Trojan. 9 jamkové golfové hřiště, Par 36, sklon 145 se nachází 8 km od Saint Pierre d'Oleron jižně od Boyardville. Rybářský přístav La Cotiniere. Přjďte a ochutnejte místní Marennes-Oléron ústřice. Známá, vhodná pro rodinou rekreaci obec, 40 km od Rochefort, 65 km od La Rochelle, 40 km od Royan. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Rybářský přístav La Cotinière. Projížďky na lodi do Fort Boyard, Insel Aix, Insel Ré nebo La Rochelle. Pláž. Aquapark 'Iléo'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Pláž. Možnost rybaření v okolí. Rybářský přístav La Cotinière. Přístaviště. 9-ti jamkové golfové hřiště se nachází v 8 km vzdáleném Saint-Pierre d'Oléron, směren na Boyardville. Turistické trasy a cyklotrasy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme