• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Grande Rue ★★, Ile d'Oléron

Francie, Poitou-Charentes, Ile d'Oléron

Ubytování ve Francii, Ile d'Oléron
Číslo objektu: FR3230.341.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.857,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 90 m2, komfortní a pěkné zařízení: salón, digitální TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm), 1x skládací lůžko (90 cm). Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (3x). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Garáž na pozemku. Pozor prosím: TV jen FR.
Ubytování ve Francii, Ile d'Oléron

Informace o domě (rezidenci)

Dolus d'Oléron: Řadový dům 'Grande Rue'. V centru obce Dolus d'Oléron, 3 km od moře, 3 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 200 m2 (oplocený). Terasa (20 m2), zahradní nábytek, gril, garáž. Obchod, potraviny 50 m, supermarket 600 m, restaurace 50 m, písečná pláž 'La Rémigeasse' 3 km. Golfové hřiště (9 jamek) 5 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Centre aquatique Iléo 2 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Ile d'Oléron:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Ostrov L'Ile d'Oleron 300 km dlouhý a 13 km široký je 2. největší ostrov Francie. Ostrov je autem dosažitelný 3 km viaduktem. V okolí doporučujeme navštívit: Fort Boyard, Cite de l'Huitre, Fort Louvois, Hermione v Rochefort sur Mer, akvárium v La Rochelle, zoo v La Palmyre, zahrady v Royan. Slavné mokřady se svými ptáky a přístav Port des Salines na ostrově Ile d'Oleron. Thalassoterapii mají v lázních v Saint Trojan. 9 jamkové golfové hřiště, Par 36, sklon 145 se nachází 8 km od Saint Pierre d'Oleron jižně od Boyardville. Rybářský přístav La Cotiniere. Přjďte a ochutnejte místní Marennes-Oléron ústřice. Známá, vhodná pro rodinou rekreaci obec, 40 km od Rochefort, 65 km od La Rochelle, 40 km od Royan. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Rybářský přístav La Cotinière. Projížďky na lodi do Fort Boyard, Insel Aix, Insel Ré nebo La Rochelle. Pláž. Aquapark 'Iléo'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Pláž. Možnost rybaření v okolí. Rybářský přístav La Cotinière. Přístaviště. 9-ti jamkové golfové hřiště se nachází v 8 km vzdáleném Saint-Pierre d'Oléron, směren na Boyardville. Turistické trasy a cyklotrasy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme