• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Domaine d'Alezen ★★★, Grans

Francie, Provence, Grans

Ubytování ve Francii, Grans
Číslo objektu: FR8102.4.3

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.018,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov 'Lubéron' dům pro 5 osob, 50 m2 na 2 podlažích, komfortní a moderní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice a jídelní stůl. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1 lůžka nad sebou a 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, gril, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Jídlo: snídaně (extra). Sprcha a oddělené WC. Terasa 25 m2, zahradní nábytek, 6 lehátka. Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Ubytování ve Francii, Grans

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, komfortní, útulný dvougenerační dům 'Domaine d'Alezen', renovovaný v roce 2012, obklopen stromy. Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: na kraji obce obce GRANS, klidná, slunná poloha v zeleni, v lese, v obytné čtvrti. Výhled z domu do zahrady a na les. Okolí domu: park (ke spoluužívání, oplocený), koupaliště (ke spoluužívání, délka 11 m x šířka 6 m, otevřeno od 01.04. do 30 .11.), tenis (ke spoluužívání), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 6 km, restaurace 500 m, písečná pláž 10 km, golfové hřiště 6 km, jízdárna 1 km, autobusová zastávka 1 km, Metro 6 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 6 km a letiště v 30 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Grans:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vesnice, 6 km od Salon-de-Provence, 35 km od Aix en Provence, 42 km od Avignon. V obci: potraviny, pekařství. Pozoruhodnosti Lubéron 53 km, Calanques de Marseille 50 m. Dopravní spojení: nádraží 'Salon-de-Provence' 6 km. Doprava letadlem: letiště Marseille-Provence (MRS), 51 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme