• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Marina Corsa ★★, Ghisonaccia

Francie, Korsika, Ghisonaccia

Ubytování ve Francii, Ghisonaccia
Číslo objektu: FR9221.250.16

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.997,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 50 m2, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x malý pokoj, 2x místo ke spaní. Kuchyňský kout (4 plotýnky). 2x sprcha/WC. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Některé apartmány mají galerii s zkosenými stropy.
Ubytování ve Francii, Ghisonaccia

Informace o domě (rezidenci)

Bytová nadstavba 'Marina Corsa', na moři, na jemné pisčité pláži uprostřed 100.000 m2 zelené krajiny. Komplex postaven v místním stylu. Komfortní byty jsou rozděleny v malých jedno- až třípatrových budovách. Byty v přizemí se sezením, ty ve vyšších patréch s terasou. Byty v nejvyšším podlaží mají galerii s pokojem s francouzským lůžkem a dodatečnou sprchou/WC rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Marina Corsa'. Mimo obec, 5 km od centra Ghisonaccia, 100 m od moře, 100 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: pozemek s trávníkem a stromy. V rekreačním zařízení: recepce s TV, Wireless LAN [WLAN], pračka, sušička (extra). Parkovací místo. Písečná pláž 100 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Restaurace, plážový bar (15. 06. - 15. 09.), tančírna. Parkoviště.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Ghisonaccia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé letovisko s 7'300 obyvatel, 70 km od Bastia, 120 km od Ajaccio. Veškeré služby v místě. Diskotéka, folklórní večery, večerní zábava, kino.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Pozoruhodné: rybník Urbinu, les Pinia. Možnost výletů na člunu. Půjčovna člunů. Panenský první let padákem. Rogalové létání. Plavení na katamaránu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme