• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Marinas ★★, Deauville-Trouville

Francie, Normandie, Deauville-Trouville

Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville
Číslo objektu: FR1804.273.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.730,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 na 3 podlažích v 2. patře: vstup, WC zvlášť a sprcha. Ve spodním patře: 1x pokoj, 1x lůžko (160 cm). 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). V horním patře: jídelna, TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Balkon, západní orientace. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka. Parkování.
Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Les Marinas'. 500 m od moře. V rekreačním zařízení: výtah. Parkovací místo. Obchod, potraviny 750 m, supermarket 850 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 350 m, nádraží 1.2 km, koupaliště 1 km, termální bazén 1 km. Golfové hřiště 4 km, tenis, minigolf, jízdárna 900 m. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě DEAUVILLE.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Deauville jako nejbližší pláž z Paříže je známým víkendovým rekreačním resortem. Deauville nabízí krásnou pláž, pobřeží 'les planches' a také řadu důležitých akcí: filmový festival 'Festival du Film Américain', který se koná od roku 1975 a sjíždí se na něj řada amerických filmových herců a filmový festival 'Festival du Film Asiatique od roku 1999, známé závody koní celoročně, jako je polo šampionát s nejlepšími hráči světa a Mezinárodní jezdecká soutěž 'Grand National horse jumping competitionu'. Další kulturní akce v Deauville: Dámské fórum pro ekonomiku a společnost od roku 2005 a Omnivore festival jídla od roku 2008. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 200 km severo-západně od Paris, 52 km od Caen. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, kino, termální koupaliště, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, mírný sklon dolů, vhodné pro děti. Sportovní přístav. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště, Saint Arnoult 2 km. Minigolf. Rajtování. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme