• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Coteaux ★★★, Deauville-Trouville

Francie, Normandie, Deauville-Trouville

Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville
Číslo objektu: FR1804.247.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.827,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře: vstup, plochá obrazovka. Obývací pokoj/jídelna, TV. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 5 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled na krajinu. K dispozici: žehlička. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville

Informace o domě (rezidenci)

Deauville: Pěkná rezidence 'Les Coteaux', 4-podlažní. 750 m od moře. Společné: dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená). V rekreačním zařízení: výtah. Parkovací místo (kryté), veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 450 m, supermarket 800 m, restaurace, autobusová zastávka 450 m, písečná pláž 750 m, koupaliště 1.2 km, termální bazén 1.2 km. Golfové hřiště 2.6 km, tenis 1.3 km, jízdárna 1.3 km. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě DEAUVILLE.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Deauville jako nejbližší pláž z Paříže je známým víkendovým rekreačním resortem. Deauville nabízí krásnou pláž, pobřeží 'les planches' a také řadu důležitých akcí: filmový festival 'Festival du Film Américain', který se koná od roku 1975 a sjíždí se na něj řada amerických filmových herců a filmový festival 'Festival du Film Asiatique od roku 1999, známé závody koní celoročně, jako je polo šampionát s nejlepšími hráči světa a Mezinárodní jezdecká soutěž 'Grand National horse jumping competitionu'. Další kulturní akce v Deauville: Dámské fórum pro ekonomiku a společnost od roku 2005 a Omnivore festival jídla od roku 2008. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 200 km severo-západně od Paris, 52 km od Caen. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, kino, termální koupaliště, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, mírný sklon dolů, vhodné pro děti. Sportovní přístav. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště, Saint Arnoult 2 km. Minigolf. Rajtování. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme