• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Flots Bleus ★★, Deauville-Trouville

Francie, Normandie, Deauville-Trouville

Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville
Číslo objektu: FR1804.207.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 9.103,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojové studio 18 m2 v 2. patře, jižní orientace: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Balkon 1 m2. Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti.
Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville

Informace o domě (rezidenci)

Trouville sur mer: Rezidence 'Les Flots Bleus', 4-podlažní. Na kopci, 850 m od moře. V rekreačním zařízení: výtah. Parkovací místo (omezený počet míst). Obchod 1.7 km, potraviny 1.7 km, supermarket 1.7 km, restaurace 1.7 km, autobusová zastávka 20 m, nádraží 2.2 km, písečná pláž 850 m, koupaliště 1.9 km, termální bazén 3.5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 6 km, tenis 1.3 km. Pozor prosím: předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě DEAUVILLE. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Deauville jako nejbližší pláž z Paříže je známým víkendovým rekreačním resortem. Deauville nabízí krásnou pláž, pobřeží 'les planches' a také řadu důležitých akcí: filmový festival 'Festival du Film Américain', který se koná od roku 1975 a sjíždí se na něj řada amerických filmových herců a filmový festival 'Festival du Film Asiatique od roku 1999, známé závody koní celoročně, jako je polo šampionát s nejlepšími hráči světa a Mezinárodní jezdecká soutěž 'Grand National horse jumping competitionu'. Další kulturní akce v Deauville: Dámské fórum pro ekonomiku a společnost od roku 2005 a Omnivore festival jídla od roku 2008. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 200 km severo-západně od Paris, 52 km od Caen. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, kino, termální koupaliště, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, mírný sklon dolů, vhodné pro děti. Sportovní přístav. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště, Saint Arnoult 2 km. Minigolf. Rajtování. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme