• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le fairway ★★, Deauville-Trouville

Francie, Normandie, Deauville-Trouville

Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville
Číslo objektu: FR1804.140.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.118,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 33 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV, plochá obrazovka, rádio a DVD. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Prosím pozor: nové sofa 15 cm tloušťka.
Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville

Informace o domě (rezidenci)

Deauville: Pěkná rezidence 'Le fairway', obklopen stromy. V obytné čtvrti, 300 m od moře, ve slepé ulici. V rekreačním zařízení: výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 200 m, restaurace 1 km, autobusová zastávka 400 m, nádraží 1.5 km, písečná pláž 300 m, termální bazén 1 km. Golfové hřiště 3.5 km, tenis 1 km. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě DEAUVILLE.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Deauville jako nejbližší pláž z Paříže je známým víkendovým rekreačním resortem. Deauville nabízí krásnou pláž, pobřeží 'les planches' a také řadu důležitých akcí: filmový festival 'Festival du Film Américain', který se koná od roku 1975 a sjíždí se na něj řada amerických filmových herců a filmový festival 'Festival du Film Asiatique od roku 1999, známé závody koní celoročně, jako je polo šampionát s nejlepšími hráči světa a Mezinárodní jezdecká soutěž 'Grand National horse jumping competitionu'. Další kulturní akce v Deauville: Dámské fórum pro ekonomiku a společnost od roku 2005 a Omnivore festival jídla od roku 2008. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 200 km severo-západně od Paris, 52 km od Caen. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, kino, termální koupaliště, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, mírný sklon dolů, vhodné pro děti. Sportovní přístav. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště, Saint Arnoult 2 km. Minigolf. Rajtování. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme