• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Auteuil ★★, Deauville-Trouville

Francie, Normandie, Deauville-Trouville

Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville
Číslo objektu: FR1804.128.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 11.087,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 26 m2, v přízemí: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 4 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Parkování č. 9 (kryté). Pozor prosím: byt orientace do dvora.
Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville

Informace o domě (rezidenci)

Deauville: Pěkná rezidence 'Auteuil'. V centru obce, 450 m od moře. V rekreačním zařízení: výtah. Obchod 70 m, supermarket 50 m, restaurace, pekárna 70 m, kavárna, autobusová zastávka, nádraží 350 m, koupaliště 500 m. Sportovní přístav 300 m, golfové hřiště 3 km, tenis 500 m. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě DEAUVILLE.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Deauville jako nejbližší pláž z Paříže je známým víkendovým rekreačním resortem. Deauville nabízí krásnou pláž, pobřeží 'les planches' a také řadu důležitých akcí: filmový festival 'Festival du Film Américain', který se koná od roku 1975 a sjíždí se na něj řada amerických filmových herců a filmový festival 'Festival du Film Asiatique od roku 1999, známé závody koní celoročně, jako je polo šampionát s nejlepšími hráči světa a Mezinárodní jezdecká soutěž 'Grand National horse jumping competitionu'. Další kulturní akce v Deauville: Dámské fórum pro ekonomiku a společnost od roku 2005 a Omnivore festival jídla od roku 2008. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 200 km severo-západně od Paris, 52 km od Caen. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, kino, termální koupaliště, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, mírný sklon dolů, vhodné pro děti. Sportovní přístav. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště, Saint Arnoult 2 km. Minigolf. Rajtování. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme