• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Cascadelles ★★, Cogolin

Francie, Azurové pobřeží, Cogolin

Ubytování ve Francii, Cogolin
Číslo objektu: FR8451.181.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.565,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 45 m2, jednoduché a účelné zařízení: vstup. Obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť.
Ubytování ve Francii, Cogolin

Informace o domě (rezidenci)

Les Cascadelles 6 km od Cogolin: Vícegenerační dům 'Les Cascadelles'. Skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 800 m od moře. Veřejné parkoviště. Obchod 800 m. Atrakce v blízkosti: Azur Park La Foux 1 km, Golf Beauvallon 2 km, Pistes cyclables sur 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Cogolin:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Světoznámé St Tropez je mýtem a přispívá ke skvělé pověsti Azurového pobřeží. Vyrazte na procházku provensálskými uličkami a nasajte uměleckou atmosférou malá, rušná, kouzelná rybářská obec s 5'500 obyvatel přímo u moře, 68 km severo-východně od Toulon, 83 km jiho-západně od Cannes, 112 km jiho-západně od Nice. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava, muzeum, kino, fitness-centrum. Další možnosti nákupu, 5 km. V létě se změní tento malý rybářský přístav v kouzelný přístav s krásnými jachtami z celého světa.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Minigolf 6 km. Rajtování, Grimaud 14 km. Půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park 'Azur Park' 5 km. Populární pláže v Pampelonne - 6 km (Ramatuelle). Akce po celý rok: regaty, svátek Bravade, trh starožitností, výstavy uměleckého malířství, polo závody v Gassin.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme