• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Alpages A à H ★★, Châtel

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Châtel

Ubytování ve Francii, Châtel
Číslo objektu: FR7485.270.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.102,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 26 m2 v 2. patře, účelné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV a DVD. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Výhled na hory. Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Châtel

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Les Alpages A à H', rok výstavby 1990. Ve čtvrti le Petit Châtel, 2 km od centra, klidná, slunná poloha. V domě: lyžárna. Parkovací místo. Obchod 2.5 km, restaurace 2.5 km. Golfové hřiště 4 km, sedačková lanovka 800 m, kabinková lanovka 2.5 km, zastávka ski-busu 20 m. Pozor prosím: skibus zdarma. Prístup k rezidenci via 3. patro. Byt je v budově B.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Châtel:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'200 - 2'200 m n.m.
Vhodná pro rodinou rekreaci horská vesnice, letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 1'212 obyvatel, 71 km jižně od Genève, 115 km severo-východně od Annecy, 224 km severo-východně od Lyon. Veškeré služby v místě. Diskotéka, konzerty, večerní zábava, kino. Dopravní spojení: nádraží 'Thonon-les-bains' 40 km. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Genève (GVA), 70 km, Lyon (LYS), 230 km. Resort se nachází v jedné z největších oblastí Evropy, Portes du Soleil. Do Avoraiz se dostanete po sjezdovce. Ze Ženevy (TGV): autobusem Génève-Thonon a pak Thonon-Châtel, vlakem Annemasse - Thonon a pak Thonon-Châtel autobusem.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Aquapark'Acquapark', 37 km. Sportovní přístav, 40 km. Plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Chatel 1x další golfová hřiště v 40 - 45 km. Minigolf. Rajtování, Chatel. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Paragliding, letní sáňkařská dráha, 3x vleky a horské dráhy. Horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště. Mezinárodní soutěže, početné svátky v okolí francouzských a švýcarských obcí. Objevte kabinovou lanovku 'Fantasticable', která vede s cca 100 km/hpřes oblast 'Pré la Joux'. Stravování v alpských chatách.

informace pro zimní ubytování

Z Chatel je na lyžích dosažitelných všech 12 francouzských a švýcarských stanic oblasti Portes du Soleil (paušální cena). Lyžařské středisko Les Portes du Soleil, počet přepravních zařízení: 234x celkem. 276x lyžařské sjezdovky, celkem 650 km, sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 3 let, lyžařská školka pro děti od 1 rok. Bežkařské tratě celkem v délce 30 km, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Morgins 5 km, Avoriaz 2 km, Morzine 8 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme