• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Hameau des 4 saisons ★★, Châtel

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Châtel

Ubytování ve Francii, Châtel
Číslo objektu: FR7485.200.10

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 6.009,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojové studio 21 m2, ve zvýšeném přízemí: vstup, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2 plotýnky). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Châtel

Informace o domě (rezidenci)

Petit Châtel 1 km od Châtel: Rezidence 'Hameau des Quatre Saisons' sestává z více budov (A-H) s krásným výhledem na horu a do údolí rezidence 'Hameau des 4 saisons', rok výstavby 1980. V domě: lyžárna. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo (omezený počet míst), veřejné parkoviště na ulici. Obchod, restaurace, bar 800 m. Golfové hřiště 3 km, sedačková lanovka 600 m, kabinková lanovka 800 m, zastávka ski-busu 200 m. Pozor prosím: bez výtahu. Skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Některé byty mají soukromé parkoviště (pro 1 auto).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Châtel:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'200 - 2'200 m n.m.
Vhodná pro rodinou rekreaci horská vesnice, letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 1'212 obyvatel, 71 km jižně od Genève, 115 km severo-východně od Annecy, 224 km severo-východně od Lyon. Veškeré služby v místě. Diskotéka, konzerty, večerní zábava, kino. Dopravní spojení: nádraží 'Thonon-les-bains' 40 km. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Genève (GVA), 70 km, Lyon (LYS), 230 km. Resort se nachází v jedné z největších oblastí Evropy, Portes du Soleil. Do Avoraiz se dostanete po sjezdovce. Ze Ženevy (TGV): autobusem Génève-Thonon a pak Thonon-Châtel, vlakem Annemasse - Thonon a pak Thonon-Châtel autobusem.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Aquapark'Acquapark', 37 km. Sportovní přístav, 40 km. Plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Chatel 1x další golfová hřiště v 40 - 45 km. Minigolf. Rajtování, Chatel. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Paragliding, letní sáňkařská dráha, 3x vleky a horské dráhy. Horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště. Mezinárodní soutěže, početné svátky v okolí francouzských a švýcarských obcí. Objevte kabinovou lanovku 'Fantasticable', která vede s cca 100 km/hpřes oblast 'Pré la Joux'. Stravování v alpských chatách.

informace pro zimní ubytování

Z Chatel je na lyžích dosažitelných všech 12 francouzských a švýcarských stanic oblasti Portes du Soleil (paušální cena). Lyžařské středisko Les Portes du Soleil, počet přepravních zařízení: 234x celkem. 276x lyžařské sjezdovky, celkem 650 km, sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 3 let, lyžařská školka pro děti od 1 rok. Bežkařské tratě celkem v délce 30 km, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Morgins 5 km, Avoriaz 2 km, Morzine 8 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme