• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Moulin ★★, Châtel

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Châtel

Ubytování ve Francii, Châtel
Číslo objektu: FR7485.190.4

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 7.921,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 36 m2 na 2 podlažích v 3. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: zkosená galerie, 3x lůžko. E-topení. Balkon, jihovýchodní orientace. Výhled na hory a na sjezdovku. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Châtel

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Le Moulin'. Ve čtvrti le Linga, 2 km od centra. V domě: výtah, lyžárna. Parkovací místo. Obchod, restaurace 50 m. Golfové hřiště 1 km, kabinková lanovka 200 m, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Châtel:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'200 - 2'200 m n.m.
Vhodná pro rodinou rekreaci horská vesnice, letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 1'212 obyvatel, 71 km jižně od Genève, 115 km severo-východně od Annecy, 224 km severo-východně od Lyon. Veškeré služby v místě. Diskotéka, konzerty, večerní zábava, kino. Dopravní spojení: nádraží 'Thonon-les-bains' 40 km. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Genève (GVA), 70 km, Lyon (LYS), 230 km. Resort se nachází v jedné z největších oblastí Evropy, Portes du Soleil. Do Avoraiz se dostanete po sjezdovce. Ze Ženevy (TGV): autobusem Génève-Thonon a pak Thonon-Châtel, vlakem Annemasse - Thonon a pak Thonon-Châtel autobusem.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Aquapark'Acquapark', 37 km. Sportovní přístav, 40 km. Plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Chatel 1x další golfová hřiště v 40 - 45 km. Minigolf. Rajtování, Chatel. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Paragliding, letní sáňkařská dráha, 3x vleky a horské dráhy. Horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště. Mezinárodní soutěže, početné svátky v okolí francouzských a švýcarských obcí. Objevte kabinovou lanovku 'Fantasticable', která vede s cca 100 km/hpřes oblast 'Pré la Joux'. Stravování v alpských chatách.

informace pro zimní ubytování

Z Chatel je na lyžích dosažitelných všech 12 francouzských a švýcarských stanic oblasti Portes du Soleil (paušální cena). Lyžařské středisko Les Portes du Soleil, počet přepravních zařízení: 234x celkem. 276x lyžařské sjezdovky, celkem 650 km, sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 3 let, lyžařská školka pro děti od 1 rok. Bežkařské tratě celkem v délce 30 km, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Morgins 5 km, Avoriaz 2 km, Morzine 8 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme