• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Château des Cinq Cantons ★★★★, Carpentras

Francie, Provence, Carpentras

Ubytování ve Francii, Carpentras
Číslo objektu: FR8060.33.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 43.044,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov 'Xeringa' dům pro 4 osob, 90 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka a mraznička. Koupelna a oddělené WC. Terasa 20 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Ubytování ve Francii, Carpentras

Informace o domě (rezidenci)

Velký, historický selský statek 'Le Château des Cinq Cantons' z 18. století, renovovaný v roce 2013, obklopen stromy a loukami. Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Přírodní cesta. Poloha: na kraji obce obce Carpentras, klidná, vyvýšená, slunná poloha v zeleni. Výhled z domu na hory, do zahrady a na krajinu. Okolí domu: park (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, délka 16 m x šířka 5 m, otevřeno od 01.05. do 30 .09.), ping-pong (ke spoluužívání), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 1 km, restaurace 2 km, jízdárna 10 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Carpentras:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město s 27'249 obyvatel, 23 km od Avignon, 24 km od Orange. Veškeré služby v místě. Muzeum, kino, pamětihodnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén. Tenis. Rajtování. Turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Obec na úpatí Mont Ventoux a Lubéron. V létě početné festivaly. Výchozí bod pro různé exkurze.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme